Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Wykonawstwo

Wykonujemy usługi na rzecz budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, zakładów produkcyjnych i inwestorów indywidualnych. Specjalizujemy się w wykonawstwie prac instalacyjnych w następującym zakresie:

  • wewnętrzne instalacje sanitarne ,  grzewcze i gazowe
  • zewnętrzne sieci wodociągowe, kanalizacyjne oraz  sieci ciepłownicze
  • instalacje chemiczne i przemysłowe z tworzyw sztucznych
  • kotłownie gazowe, olejowe, na paliwa stałe
  • instalacje wentylacji i klimatyzacji , montaż klimatyzatorów
  • ogrzewanie podłogowe
  • ogrzewanie hal przemysłowych, obiektów sportowych oraz kościołów
  • niekonwencjonalne systemy grzewcze - pompy ciepła, kolektory słoneczne.

Posiadamy profesjonalny serwis kotłowni oraz urządzeń klimatyzacyjnych . Uruchamiamy kotły, podgrzewacze oraz stacje uzdatniania wody. Świadczymy stały serwis gwarancyjny i na dogodnych warunkach serwis pogwarancyjny.

Posiadamy doświadczenie w wykonawstwie robót budowlano-instalacyjnych na terenie Niemiec i Francji

Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image