Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Aktualności

Zakończenie realizacji projektu pn. „ Wzrost konkurencyjności ZPCHP.W. NOWEX poprzez wprowadzenie innowacyjnych technologii świadczenia usług”.

ZPCH P.W. NOWEX  informuje, że zakończył realizacje projektu pn. „ Wzrost konkurencyjności ZPCHP.W. NOWEX poprzez wprowadzenie innowacyjnych technologii świadczenia usług”.

więcej

Zapytanie ofertowe na dostawę urządzenia do horyzontalnych przewiertów sterowanych

Zapraszamy do składania ofert na dostawę urządzenia do horyzontalnych przewiertów sterowanych.

Oferty należy składać do biura ZPCH P.W. NOWEX pod adresem :
37-450 Stalowa Wola, ul. Okulickiego  127.

Informacji nt. szczegółów zamówienia udziela Pani Barbara Pikulska, kontakt:
b.pikulska@nowex.com.pl , tel. +48 15 844 08 48, 844 79 60

ZPCH P.W. "NOWEX" wygrał przetarg w GMINIE PYSZNICA

ZPCH P.W. "NOWEX" wygrał przetarg w GMINIE PYSZNICA na wykonanie “Rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w gminie Pysznica” 

więcej

Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image