Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Wybrane realizacje

Inwestor: Sochaczew

Obiekt: „ Rozbudowa kanalizacji sanitarnej na osiedlu Wypalenisko – część północna Chodaków w miejscowości Sochaczew”.

Data realizacji: 02.- 09. 2012


Inwestor: AXIMA -Suez Nantes

Obiekt: Wykonanie sieci hydraulicznej nowego budynku szpitala w Laon

Data realizacji: 2009


Inwestor: AXIMA -Suez Nantes

Obiekt: Montaż sieci hydraulicznej wody zimnej, ciepłej sanitarnej , obiegu wody ciepłej sanitarnej , wody zużytej wody w szpitalu Sebastopol w REMIS.

Data realizacji: 2009


Inwestor: AXIMA - Suez Nantes

Obiekt: Kotłownia gazowa i instalacja c.o. w szpitalu w Senlis

Data realizacji: 2007-2008


Inwestor: BALAS Saint - Quen

Obiekt: Instalacje wod. -kan w szpitalu w Valenciennes

Data realizacji: 2007-2008


Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image