Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Referencje - prace projektowe

Wystawca: Stahlschmidt&Maiworm Sp. z o.o.

Opis: Wentylacja Grzewcza, wentylacja nawiewno-wywiewna, odciągi miejscowe

Data: 12.04.2002


Wystawca: Black Red White S.A. - Biłgoraj

Opis: Kotłownia (VIESSMANN),instal. gazowa, grzewcza i wentylacyjna w Zakładzie Koncesjonowania Akcesoriow Meblowych

Data: 26.02.2002


Wystawca: Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

Opis: Kotłownia (VIESSMANN),przyłącze gazowe, modernizacja sieci c.o.

Data: 18.01.2001


Wystawca: Mostostal Stalowa Wola

Opis: Węzły sanitarne, cieplne, zasilanie wanien galwanicznych w PZL Mielec

Data: 2000


Wystawca: Mostostal Stalowa Wola

Opis: Modernizacja systemów grzewczych w ZPK-1 w Rudniku

Data: 1999


Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image