Witamy na naszej stronie

ZPCh P.W. "NOWEX" jest przedsiębiorstwem usługowo-handlowym branży budowlano-instalacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli, przy ul. Okulickiego 127. Firma została założona w 1985 r. przez Tadeusza Nowaka, który jest jej właścicielem.

"NOWEX" zajmuje się wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych, kotłowni, wymiennikowni, wentylacji, klimatyzacji, a także sieci zewnętrznych.

więcej

Wyszukiwarka

Najnowsze realizacje

Serwis

Posiadamy profesjonalny serwis urządzeń grzewczych . Uruchamiamy kotły, podgrzewacze wody. Świadczymy stały serwis gwarancyjny i na dogodnych warunkach serwis pogwarancyjny kotłowni. Polega on na stałym dozorowaniu i kontrolowaniu prawidłowego funkcjonowania urządzeń kotłowni.

Zakres usług dotyczy:

  • obsługi bieżącej, która obejmuje zakres prac wykonywanych w sytuacjach, gdy instalacja pracuje prawidłowo, a więc prace konserwacyjne, regulacyjne i kontrolne;
  • obsługi sezonowej, tj. czynności konserwacyjne i kontrolne, np.: czyszczenie kotłów, wymiana zużytych w trakcie sezonu części koniecznych do wymiany, tj. dysz, filtrów itp. ustawianie i regulacja palników, analiza spalin;
  • serwisu awaryjnego, tj. usuwanie uszkodzeń w nagłych przypadkach podczas sezonu grzewczego - w trybie niezwłocznym, poza sezonem w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.

Warunki świadczenia stałej usługi serwisowej negocjujemy indywidualnie z każdym Klientem. Wysokość stawki ryczałtowej na powyższe usługi jest do ustalenia między stronami.

Na podobnych zasadach posiadamy serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Fuijtsu.

Usługę serwisową wykonujemy natychmiast po uzyskaniu zgłoszenia od Klienta. Zatrudniamy serwisantów posiadających kwalifikacje i odpowiedni staż. Systematycznie podnoszą oni swoje umiejętności i kwalifikacje na szkoleniach.

Nadzór nad serwisem kotłowni sprawuje p. Zbigniew Szmuc.
W sprawach dotyczących zgłoszeń awarii w kotłowni prosimy telefonować do firmy "NOWEX",
Kierownik - Zbigniew Szmuc, nr tel. centrali: +48 15 844 79 59, +48 15 844 79 60,
+48 15 844 79 61, +48 15 844 08 48.

Filia firmy Nowex w Rzeszowie została utworzona w 1996 roku zajmując się dystrybucją artykułów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. W roku 1998 oferta handlowa została rozszerzona o urządzenia czołowego dostawcy techniki grzewczej firmę BUDERUS.

Kolejne lata współpracy z firmą Buderus zaowocowały sukcesywnym zwiększeniem sprzedaży urządzeń grzewczych tej marki, czego zwieńczeniem było wytypowanie naszej firmy do utworzeniu salonu firmowego BUDERUS w roku 2014.

Zebrane długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę klientów i dopasowanie odpowiednich rozwiązań technicznych do ich potrzeb jak również zapewniamy fachowe wykonawstwo, gdyż współpracujemy z gronem rzetelnych i doświadczonych instalatorów.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o ciągle zwiększającym się gronie naszych klientów jest prowadzenie serwisu urządzeń Buderus zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego, dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia napraw serwisowych były jak najszybciej realizowane.

 

Filia: NOWEX-I w Rzeszowie

ul. Okulickiego 13D
35-224 Rzeszów
tel./fax +48 17 863-25-63
e-mail:nowex_rz@poczta.onet.eu

Content

image